Kim jesteśmy

EUROPEJSKI INSTUTU ODSZKODOWAŃ powstał w wyniku połączenia pasji i doświadczenia.

Naszym podstawowym celem jest niesienie pomocy wszędzie tam gdzie nasze umiejętności mogą przywrócić sprawiedliwość i uśmiech.

 

Działamy tak aby Państwo nie musieli ponosić żadnych kosztów wstępnych. Kontakt z nami nic nie kosztuje, bezpłatnie analizujemy wszystkie zgłaszane przypadki.

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od wygrania Państwa sprawy, więc od chwili podjęcia decyzji o współpracy tworzymy jednolity zespół który ma na celu tylko zwycięstwo!

Instytut tworzą prawnicy posiadający wiedzę i niezwykle rozbudowaną praktykę sądową. Nasi prawnicy skończyli renomowane uczelnie (m.in. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet na Florydzie), są zrzeszeni w ramach samorządu radców prawnych. Reprezentowali klientów w tysiącach spraw opartych bardzo często na bardzo skomplikowanych stanach faktycznych jak i prawnych. Dodatkowo we wszelkich przypadkach które wymagają wiedzy specjalistycznej zapewniamy wybitnych specjalistów w zakresie medycyn, ekonomi, rachunkowości, motoryzacji.

 

Działamy na ternie całego kraju i Unii Europejskiej a prowadząc sprawy analizujemy przepisy nie tylko polskie ale również odwołujemy się do dorobku całego prawa europejskiego.

 

Wyróżnia nas jakość, szybkość i skuteczność. Te cechy występują łącznie, nie uznajemy kompromisów. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, otaczamy wsparciem i opieką.

 

Doskonale rozumiemy czego oczekuje klient, który zwraca się do profesjonalisty. Nigdy nie pozostawiamy go samego sobie, udzielamy pełnych informacji i jesteśmy do pełnej dyspozycji. Wiedza i doświadczenie które posiadamy zobowiązuje!

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Pomoc poszkodowanym to dla nas zaszczyt.